Teraz oglądasz:
PL | EN | RU

Fresh-market.pl to najbardziej aktualne na rynku ceny owoców i warzyw

Kup teraz abonament!

Kenia może stanąć w obliczu niskich dochodów, ponieważ susza może dotknąć 40 procent upraw awokado

2023-03-17 00:00
Źródło: Freshplaza.com

Sektor ogrodniczy w Kenii stoi w obliczu niskich dochodów w tym roku z eksportu awokado, ponieważ 40 procent owoców zostało dotkniętych przez trwającą suszę, nawet jak rynek eksportowy otwiera się w przyszłym tygodniu. Eksporterzy będą zmuszeni do pakowania co najmniej 24 owoców w celu wypełnienia jednego kartonu ze względu na mniejszy rozmiar, w przeciwieństwie do 16, które są zwykle idealne, gdy produkt jest odpowiedniej wielkości.

.

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem