Oszczedzaj czas i pieniadze- wszystkie informacje o cenach owoców i warzyw w abonamencie Fresh-market.pl

Kup teraz abonament!

Kenijski eksport awokado do Chin odnotował dziesięciokrotny wzrost w 2023 r.

2024-02-12 00:00
Źródło: Freshplaza.com

W 2023 r., rok po rozpoczęciu eksportu do Chin, eksport awokado z Kenii do tego kraju wzrósł prawie dziesięciokrotnie. Według chińskich danych, kraj azjatycki zaimportował w ubiegłym roku 4 324 tony kenijskiego awokado, w porównaniu do 443 ton w 2022 roku. Philip Mutooni, dyrektor naczelny Stowarzyszenia Eksporterów Awokado w Kenii, zauważył, że chociaż Unia Europejska (UE) prawdopodobnie pozostanie głównym

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem