Oszczedzaj czas i pieniadze- wszystkie informacje o cenach owoców i warzyw w abonamencie Fresh-market.pl

Kup teraz abonament!

Kenijski rząd chce, aby eksporterzy przestali mieszać mango i awokado

2023-11-07 00:00
Źródło: Freshplaza.com

Od 13 listopada 2023 r. kenijscy eksporterzy mango będą musieli stawić czoła bardziej rygorystycznej kontroli; krajowy Urząd ds. Rolnictwa i Żywności zamierza zaostrzyć przepisy w celu zapewnienia autentyczności przesyłek eksportowych mango. Posunięcie to jest następstwem decyzji AFA z 31 października o wstrzymaniu wysyłek awokado w celu ochrony jakości produktów zarówno na rynku krajowym, jak i międzynarodowym.

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem