Oszczedzaj czas i pieniadze- wszystkie informacje o cenach owoców i warzyw w abonamencie Fresh-market.pl

Kup teraz abonament!

Kreatywne wykorzystanie awokado

2023-11-14 00:00
Źródło: Freshplaza.com

Awokado jest w modzie. Nie sposób wyobrazić sobie sklepów, w których nie ma tego świeżego owocu; smoothies są powszechne od kilku lat, a rozbite awokado na tostach coraz częściej pojawia się w barach śniadaniowych. Nie wspominając już o guacamole. Jeszcze dziesięć lat temu sytuacja wyglądała zupełnie inaczej. Cofnij się o 30 lat, a znajdziesz się w prehistorii awokado. Jednak firma Syros po raz pierwszy weszła do tego sektora w

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem