Meksyk wyeksportuje 110 000 ton awokado na Super Bowl
2025-01-16 00:00
Źródło:
Freshplaza.com
Stowarzyszenie Producentów, Pakowaczy i Eksporterów Awokado z Meksyku (APEAM A.C.) ogłosiło, że kraj będzie eksportować około 110 000 ton awokado na Super Bowl, podobnie jak w ubiegłym roku. APEAM jest jedynym meksykańskim partnerem współpracującym w eksporcie awokado.
Freshplaza.com
FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.
FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.
Zobacz więcej: Awokado
Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem



