Teraz oglądasz:
PL | EN | RU

Oszczedzaj czas i pieniadze- wszystkie informacje o cenach owoców i warzyw w abonamencie Fresh-market.pl

Kup teraz abonament!

"Nasze awokado są zbierane na zamówienie i wysyłane natychmiast"

2023-05-24 00:00
Źródło: Freshplaza.com

Maj jest miesiącem przejściowym dla awokado w Meksyku, ponieważ kwitnienie Marzeny przenosi się na wyższe wysokości (2000 - 2300 metrów) na letnie zbiory. "Zainwestowaliśmy w sady na dużych wysokościach, aby zapewnić najlepszą jakość awokado Hass w miesiącach letnich", mówi Gabriel Villaseñor, właściciel i dyrektor generalny La Bonanza Avocados.

"Te nowe sady osiągają 'normalne' wyniki

.

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem