Oszczedzaj czas i pieniadze- wszystkie informacje o cenach owoców i warzyw w abonamencie Fresh-market.pl

Kup teraz abonament!

"Nasze zainteresowanie awokado z Tanzanii przenosi się teraz na rynek europejski".

2024-02-07 00:00
Źródło: Freshplaza.com

Szczyt sezonu eksportowego awokado w Tanzanii jest tuż za rogiem, twierdzi Irene Appolinary Undiri, przedstawiciel handlowy tanzańskiego eksportera awokado Kwanza Fresh: "Szczyt sezonu na awokado w południowym regionie Tanzanii, gdzie znajduje się nasza pakowalnia, trwa od lutego do lipca, podczas gdy mniejszy sezon przypada na okres od listopada do stycznia. Wyzwania związane z osiągnięciem optymalnego

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem