Teraz oglądasz:
PL | EN | RU

Oszczedzaj czas i pieniadze- wszystkie informacje o cenach owoców i warzyw w abonamencie Fresh-market.pl

Kup teraz abonament!

"Nawet podczas dość spokojnych letnich wakacji popyt nie słabnie"

2023-09-13 00:00
Źródło: Freshplaza.com

Według Klausa Burgera, popyt na awokado był stały przez cały rok. "Nawet podczas raczej spokojnych letnich wakacji popyt się utrzymywał. Jednak nasza baza klientów również się powiększyła, ponieważ niektórzy klienci naszych konkurentów kupują teraz od nas awokado. Wynika to w dużej mierze z dobrych właściwości, które gwarantuje firma Westfalia Fruit".

Burger jest

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem