Teraz oglądasz:
PL | EN | RU

Oszczedzaj czas i pieniadze- wszystkie informacje o cenach owoców i warzyw w abonamencie Fresh-market.pl

Kup teraz abonament!

Nowa torba na awokado w 100% wolna od plastiku

2023-09-07 00:00
Źródło: Freshplaza.com

Villita Avocados zadebiutowała nową torbą dla sprzedawców detalicznych, którzy chcą uczynić swoje działy produktów bardziej zrównoważonymi. Dzięki etykiecie wykonanej z folii papierowej i siatce złożonej z przędzy z włókien celulozowych z drewna eukaliptusowego z certyfikatem Forest Stewardship Council, torba jest w 100% wolna od plastiku. Siatka posiada certyfikat TÜV dla kompostowania domowego i przemysłowego.

Zapotrzebowanie konsumentów na

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem