Oszczedzaj czas i pieniadze- wszystkie informacje o cenach owoców i warzyw w abonamencie Fresh-market.pl

Kup teraz abonament!

"Obecnie nie ma rynku spotowego dla poszukiwanych rozmiarów"

2023-11-07 00:00
Źródło: Freshplaza.com

Sytuacja podażowa na światowym rynku awokado jest obecnie bardzo napięta. Felix Sperl, specjalista ds. produktów w sektorze egzotycznym w hamburskiej firmie importowej Cobana, wyjaśnia: "Ze względu na duże zapasy w Peru, w miesiącach letnich przeprowadzono wiele promocji w sektorze detalicznym, co z kolei napędziło popyt. Począwszy od 35 tygodnia, pod koniec sezonu peruwiańskiego,

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem