Teraz oglądasz:
PL | EN | RU

Fresh-market.pl to najbardziej aktualne na rynku ceny owoców i warzyw

Kup teraz abonament!

'Papaja cieszy się coraz większą popularnością'

2023-03-15 00:00
Źródło: Freshplaza.com

Według analityków EastFruit, konsumenci na całym świecie wciąż poszerzają zakres kupowanych owoców. Jednym z owoców najbardziej lubianych przez konsumentów mieszkających w klimacie umiarkowanym jest egzotyczna papaja.

Co ciekawe, papaję można obecnie znaleźć nawet w supermarketach w Tadżykistanie, choć jeszcze kilka lat temu nawet awokado i kiwi były bardzo rzadkimi owocami egzotycznymi

.

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem