Oszczedzaj czas i pieniadze- wszystkie informacje o cenach owoców i warzyw w abonamencie Fresh-market.pl

Kup teraz abonament!

Peru zaoferuje światu kosz owoców w Berlinie

2024-02-05 00:00
Źródło: Freshplaza.com

Peru podkreśli różnorodność swojej oferty rolnej w tym tygodniu w Berlinie, z "urzekającym wyborem produktów, które odzwierciedlają bogactwo jego ziem", mówi Julian Valladares z PromPeru z siedzibą w Londynie. "Wśród głównych rodzajów owoców oferowanych przez Peru znajdują się winogrona i jagody, których jesteśmy głównym eksporterem na świecie; mango i awokado, gdzie jesteśmy głównym eksporterem".

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem