Teraz oglądasz:
PL | EN | RU

Oszczedzaj czas i pieniadze- wszystkie informacje o cenach owoców i warzyw w abonamencie Fresh-market.pl

Kup teraz abonament!

Peruwiański eksport awokado osiągnie w tym roku 1 miliard dolarów

2023-09-08 00:00
Źródło: Freshplaza.com

Według danych Inform@ccion, od 1 stycznia do 28 sierpnia 2023 r. peruwiański eksport awokado wzrósł o 8,82%, osiągając łącznie 572 580 320 kilogramów.

Prezes firmy konsultingowej, Fernando Cillóniz Benavides, powiedział, że "kampania 2023 osiągnęła szczyt między majem a czerwcem. Ponadto miesięczny eksport był wyższy w porównaniu z tymi samymi miesiącami w 2022 r., z wyjątkiem sierpnia, kiedy nastąpił spadek

.

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem