Teraz oglądasz:
PL | EN | RU

Oszczedzaj czas i pieniadze- wszystkie informacje o cenach owoców i warzyw w abonamencie Fresh-market.pl

Kup teraz abonament!

Pierwszy Brazylijski Kongres Awokado i Awokado odbędzie się w listopadzie

2023-09-06 00:00
Źródło: Freshplaza.com

Abacates do Brasil promuje wydarzenie specjalizujące się w kulturze awokado i awokado i spodziewa się zgromadzić 500 producentów z całej Brazylii.

Avocado and Avocado Connection to główna idea 1. Brazylijskiego Kongresu Awokado i Awokado, który odbędzie się w dniach 27 i 28 listopada 2023 r. w Expo DPedro Events Center w Campinas/SP. Wydarzenie jest promowane przez

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem