"Problemy z dostępem do rynku USA utrudniają eksport awokado z Gwatemali do Europy"
2024-11-18 00:00
Źródło:
Freshplaza.com
Ten sezon był wyzwaniem dla meksykańskich awokado w tym roku. Wysokie temperatury i niedobory wody spowodowały niższe plony, co utrudniło zdobycie wysokiej jakości produktów. Rodolfo Meza z Aztec Fruits, meksykańskiego eksportera z biurem sprzedaży w Leuven, wyjaśnia: "Ze względu na ograniczone ilości,
Freshplaza.com
FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.
FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.
Zobacz więcej: Awokado
Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem



