Teraz oglądasz:
PL | EN | RU

Oszczedzaj czas i pieniadze- wszystkie informacje o cenach owoców i warzyw w abonamencie Fresh-market.pl

Kup teraz abonament!

"Rynek wschodnioafrykański i kontynent afrykański mają dla nas fundamentalne znaczenie"

2023-05-26 00:00
Źródło: Freshplaza.com

Amenduni Nicola Spa weźmie udział w Drugim Międzynarodowym Kongresie Awokado w Afryce, który odbędzie się w dniach 31 maja - 3 czerwca 2023 r. w Sarit Expo Centre w Nairobi w Kenii. Amenduni to firma, która projektuje maszyny do ekstrakcji oleju spożywczego i jest partnerem Grupy Valbruna, jednego z największych na świecie producentów stali nierdzewnej.

Avocado Africa - 2022 Edition

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem