Teraz oglądasz:
PL | EN | RU

Fresh-market.pl to najbardziej aktualne na rynku ceny owoców i warzyw

Kup teraz abonament!

Rząd chiński zachęca do uprawy awokado w Tanzanii

2023-03-01 00:00
Źródło: Freshplaza.com

Chiński rząd zachęca Tanzańczyków do produkcji różnych upraw, stwierdzając, że azjatycki kraj ma ogromne zapotrzebowanie rynku na awokado. Ambasador Chin, Chen Mingjian, powiedział, że jej rząd zawsze był dobrym przyjacielem dla rządu Tanzanii, a stosunki handlowe między dwoma krajami nadal się wzmacniają i są coraz silniejsze z dnia na dzień.

.

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem