Oszczedzaj czas i pieniadze- wszystkie informacje o cenach owoców i warzyw w abonamencie Fresh-market.pl

Kup teraz abonament!

Silna wichura powoduje znaczne szkody w uprawach cytrusów, kaki i awokado w regionie Walencji

2023-11-07 00:00
Źródło: Freshplaza.com

Wichura z ostatnich dni, która według prognoz ma trwać jeszcze przez kilka dni, już spowodowała znaczne szkody w wielu uprawach w regionie Walencji z powodu silnych podmuchów, które przyniosła, według La Unió Llauradora.

Najbardziej zniszczone uprawy to te, które znajdują się obecnie w środku sezonu zbiorów, takie jak owoce cytrusowe, kaki czy awokado.

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem