Subtrop ostrzega przed sprzedażą niedojrzałych awokado
Południowoafrykańskie Stowarzyszenie Hodowców Roślin Subtropikalnych (Subtrop) ostrzega, że awokado będzie brakować od stycznia do połowy lutego przed rozpoczęciem nowego sezonu.
Pomimo prawie całorocznej dostępności południowoafrykańskich awokado, dzięki nowym nasadzeniom na wysoko położonych obszarach Limpopo, KZN i Western Cape, nadal spodziewany jest niedobór od dwóch do trzech tygodni.

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.
FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.
Zobacz więcej: Awokado