Oszczedzaj czas i pieniadze- wszystkie informacje o cenach owoców i warzyw w abonamencie Fresh-market.pl

Kup teraz abonament!

Technologia dojrzewania awokado na targach Fruit Logistica

2024-02-07 00:00
Źródło: Freshplaza.com

Na targach Fruit Logistica w Berlinie firma Mission Produce, Inc. zaprezentuje swoją wyjątkową innowację w zakresie dojrzewania, Mission Control, dla dojrzałych i gotowych awokado w Wielkiej Brytanii. Mission Control to technologia dojrzewalni, która zapewnia najwyższy poziom precyzji w dojrzewaniu kontrolowanym atmosferą - osiągając aż 38-procentową poprawę jakości w porównaniu do standardowego systemu dojrzewania w branży.*

>

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem