Teraz oglądasz:
PL | EN | RU

Fresh-market.pl to najbardziej aktualne na rynku ceny owoców i warzyw

Kup teraz abonament!

"Trend wzrostowy na rynku awokado w ciągu najbliższych czterech/pięciu tygodni"

2023-03-09 00:00
Źródło: Freshplaza.com

Kampania śródziemnomorskich awokado dobiega końca. W obecnym kontekście deficytowej produkcji, sezon przebiegł dość dobrze pod względem cen i przepływu sprzedaży. "Wszystkie zimowe produkcje były w tym roku deficytowe, z wyjątkiem kolumbijskiego i meksykańskiego pochodzenia, ale to nie zrekompensowało braku produkcji w Hiszpanii i Izraelu", wyjaśnia François Bellivier, rozwój

.

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem