Teraz oglądasz:
PL | EN | RU

Fresh-market.pl to najbardziej aktualne na rynku ceny owoców i warzyw

Kup teraz abonament!

Ulewne deszcze i powodzie powodują pewne opóźnienia w eksporcie owoców z Peru

2023-03-16 00:00
Źródło: Freshplaza.com

Rozległe powodzie w wielu częściach północnego Peru spowodowały uszkodzenia kluczowych mostów i dróg, które spowodowały opóźnienia w dostawie upraw eksportowych, takich jak winogrona stołowe, mango, awokado i szparagi do portów. Po ulewnych deszczach i powodziach, spowodowanych przez cyklon "Yaku", który uformował się u wybrzeży kraju, osiem osób zmarło, a jedna osoba została uznana za zaginioną od początku zeszłego tygodnia.

.

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem