Teraz oglądasz:
PL | EN | RU

Fresh-market.pl to najbardziej aktualne na rynku ceny owoców i warzyw

Kup teraz abonament!

"W Indiach jest już popyt na dobrej jakości awokado"

2023-03-08 00:00
Źródło: Freshplaza.com

Dni znaków w witrynach sklepowych mówiących "No avocado kept on these premise overnight" już dawno minęły w Australii, a popyt nie przewyższa już podaży, w rzeczywistości nadmierna podaż jest raczej normą.

W latach 2012-2021 popyt na awokado był ogromny, a plantatorzy sadzili więcej, jak to zwykle bywa, duzi plantatorzy stali się więksi, aby skorzystać z ekonomii skali, a w ostatnich kilku latach plantatorzy

.

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem