"W tym roku Stany Zjednoczone stanowią poważnego konkurenta dla peruwiańskich wolumenów awokado."
2024-06-12 00:00
Źródło:
Freshplaza.com
Tegoroczna peruwiańska żniwa awokado rozpoczęły się pod koniec marca w Jayanca na północy kraju, awokado z Olmos również na północy były bardzo późne, wiele gospodarstw dopiero zaczęło zbierać w tygodniu 18. Żniwa w południowych regionach bliżej Limy i Ica rozpoczęły się głównie około tygodnia 14, według.
Freshplaza.com
FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.
FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.
Zobacz więcej: Awokado
Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem



