Oszczedzaj czas i pieniadze- wszystkie informacje o cenach owoców i warzyw w abonamencie Fresh-market.pl

Kup teraz abonament!

Westfalia Fruit świętuje 75 lat

2024-01-31 00:00
Źródło: Freshplaza.com

Westfalia Fruit, globalny dostawca awokado, obchodzi w tym roku 75. rocznicę istnienia. Założona przez filantropa i geologa dr Hansa Merensky'ego w 1949 roku, Westfalia nadal pozostaje wierna swojemu celowi "Czynienia Dobra".

Przed 75 laty dr Merensky miał na tyle dalekowzroczności, że założył fundację Hans Merensky Trust, aby zapewnić, że jego pionierski duch i wsparcie dla lokalnych

podmiotów, takich jak np.

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem