Teraz oglądasz:
PL | EN | RU

Oszczedzaj czas i pieniadze- wszystkie informacje o cenach owoców i warzyw w abonamencie Fresh-market.pl

Kup teraz abonament!

Wiatr i zimno powodują niedobór awokado w Nowej Zelandii

2023-05-15 00:00
Źródło: Freshplaza.com

Nowozelandzcy plantatorzy awokado zostali dotknięci przez silne wiatry i zimne prysznice, które oznaczają niedobór awokado na półkach supermarketów. Szef krajowej sprzedaży awokado u marketera świeżych produktów i eksportera Primor Regan Booth: "Ogólnie rzecz biorąc, owoce dojrzewają w połowie maja i po przejściu testu dojrzałości przejdą przez zbieranie, pakowanie i dojrzewanie. Spodziewam się, że awokado wróci na rynek

.

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem