Jak się obudzisz, już wiesz — świeże ceny owoców i warzyw na dziś, u nas.

Kup teraz abonament!

Wiceprezydent Kenii odpowiada na wyzwania w podsektorze awokado

2024-03-26 00:00
Źródło: Freshplaza.com

W odpowiedzi na konflikty między rolnikami uprawiającymi awokado w hrabstwie Murang'a a urzędnikami Kenya Revenue Authority w związku z elektronicznym systemem zarządzania fakturami podatkowymi, zatwierdzonym przez ustawę o finansach z 2023 r., wiceprezydent Kenii Rigathi Gachagua zainicjował grupę zadaniową. Grupa ta ma na celu rozwiązanie...

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem