Teraz oglądasz:
PL | EN | RU

Oszczedzaj czas i pieniadze- wszystkie informacje o cenach owoców i warzyw w abonamencie Fresh-market.pl

Kup teraz abonament!

Wytrwałość w uprawie awokado się opłaci

2023-09-13 00:00
Źródło: Freshplaza.com

Decyzja o powrocie do rodzinnego miasta i zasadzeniu awokado cztery lata temu sprawiła, że Libby McKenzie z Te Puke wyruszyła w wielką podróż wzrostu, a jak odkrywa Carly Gibbs, była to ciężka praca i lekcje wyciągnięte po drodze.

Kiedy w 2019 roku Libby McKenzie przeprowadziła się z Christchurch z powrotem do swojej rodzinnej dzielnicy Pongakawa, niedaleko Te Puke, była zadowolona ze swojej decyzji o sadzeniu

.

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem