Teraz oglądasz:
PL | EN | RU

Oszczedzaj czas i pieniadze- wszystkie informacje o cenach owoców i warzyw w abonamencie Fresh-market.pl

Kup teraz abonament!

Wzrost sprzedaży awokado podtrzymuje półroczny zysk spółki Kakuzi PLC do 171,1 mln Kshs

2023-08-25 00:00
Źródło: Freshplaza.com

Kakuzi PLC ogłosiło półroczny zysk przed opodatkowaniem w wysokości 171,1 mln Kshs (1,1 mln EUR) w związku z trudnym okresem handlowym spowodowanym panującą globalną nadwyżką makadamii.

Firma, która niedawno przyjęła nową tożsamość marki korporacyjnej, cieszyła się ponad dwukrotnym wzrostem zysku w stosunku do działalności eksportowej awokado, która odnotowała wzrost o 654,8 mln Kshs, w porównaniu z 288,6 mln Kshs

.

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem