Teraz oglądasz:
PL | EN | RU

Fresh-market.pl to najbardziej aktualne na rynku ceny owoców i warzyw

Kup teraz abonament!

Banan z Gwadelupy i Martyniki na wystawie rolniczej w Paryżu 2023 r.

2023-03-13 00:00
Źródło: Freshplaza.com

Zwykle obecny w strefie "zamorskiej" paryskiej wystawy rolniczej, banan z Gwadelupy i Martyniki znalazł się tym razem w strefie "upraw roślinnych". Po dwóch latach nieobecności, zmiana ta pozwoliła francuskiemu bananowi zyskać widoczność obok interprofesji i wszystkich profesjonalistów sektora owocowo-warzywnego. "Otrzymaliśmy bardzo ciepłe przyjęcie od odwiedzających,

.

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem