Teraz oglądasz:
PL | EN | RU

Fresh-market.pl to najbardziej aktualne na rynku ceny owoców i warzyw

Kup teraz abonament!

Banana Link z zadowoleniem przyjmuje zaangażowanie brytyjskich detalistów

2023-03-06 00:00
Źródło: Freshplaza.com

W tym tygodniu, dziewięć głównych brytyjskich detalistów podjęło publiczne zobowiązanie do zamknięcia luki w wynagrodzeniu za życie w ich łańcuchach dostaw bananów. Aldi, Asda, Co-op, Lidl GB, Marks and Spencer, Morrisons, Sainsbury's, Tesco i Waitrose będą współpracować, wspierani przez Sustainable Trade Initiative (IDH), aby wspólnie zapewnić, że pracownicy plantacji bananów w ich łańcuchach dostaw otrzymują wynagrodzenie wystarczające na życie

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem