Oszczedzaj czas i pieniadze- wszystkie informacje o cenach owoców i warzyw w abonamencie Fresh-market.pl

Kup teraz abonament!

Bananatex wprowadza na rynek kompostowalną koszulkę wykonaną z bananowców Abacá

2023-11-06 00:00
Źródło: Freshplaza.com

Szwajcarska firma tekstylna Bananatex opracowała biodegradowalną lekką tkaninę dżersejową, pozyskując włókna z łodyg bananowców Abacá. Materiał ten jest najnowszą wersją tkaniny wykonanej z bananowca, którą Bananatex po raz pierwszy wprowadził na rynek w 2018 roku. Bananatex opracował tkaninę poprzez ekstrakcję włókien z łodygi rośliny Abacá, które są następnie gotowane na miazgę.

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem