Teraz oglądasz:
PL | EN | RU

Fresh-market.pl to najbardziej aktualne na rynku ceny owoców i warzyw

Kup teraz abonament!

Banany z Kolumbii po 1,12 funta za kg

2023-02-28 00:00
Źródło: Freshplaza.com

Ta seria podaje średnie ceny hurtowe bananów według kraju pochodzenia. Ceny są średnimi krajowymi najbardziej typowych cen pobieranych za banany na rynkach hurtowych w Birmingham i Londynie. Publikacja ta jest aktualizowana co tydzień.

Aktualne średnie tygodniowe ceny bananów były na poziomie 1,12 funta za banany z Kolumbii, czyli takie same jak za owoce z Panamy.

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem