Oszczedzaj czas i pieniadze- wszystkie informacje o cenach owoców i warzyw w abonamencie Fresh-market.pl

Kup teraz abonament!

Banany z Kostaryki po 0,88 GBP za kg w Wielkiej Brytanii

2024-02-13 00:00
Źródło: Freshplaza.com

Ta seria podaje średnie ceny hurtowe bananów według kraju pochodzenia. Ceny są średnimi krajowymi cenami najczęściej pobieranymi za banany na rynkach hurtowych w Birmingham i Londynie. Publikacja jest aktualizowana co tydzień.

Aktualna średnia tygodniowa cena bananów wynosiła 0,88 GBP za banany z Kostaryki, bez zmian w porównaniu z poprzednim tygodniem. Banany z

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem