Teraz oglądasz:
PL | EN | RU

Fresh-market.pl to najbardziej aktualne na rynku ceny owoców i warzyw

Kup teraz abonament!

Brytyjskie supermarkety współpracują, aby zlikwidować lukę w wynagrodzeniu za pracę żywą w łańcuchu dostaw bananów

2023-03-02 00:00
Źródło: Freshplaza.com

ldi, Asda, Co-op, Lidl GB, Marks and Spencer, Morrisons, Sainsbury's, Tesco i Waitrose połączyły siły, aby zobowiązać się do płacy żywej dla pracowników bananów w ich międzynarodowych łańcuchach dostaw. Dziewięciu największych brytyjskich detalistów pracuje wspólnie nad zlikwidowaniem luki w wynagrodzeniu za życie w swoich łańcuchach dostaw do końca 2027 roku.

Wspierana przez organizację zrównoważonego handlu IDH, koalicja

>

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem