Oszczedzaj czas i pieniadze- wszystkie informacje o cenach owoców i warzyw w abonamencie Fresh-market.pl

Kup teraz abonament!

Eksport bananów z Dominikany spadł w 2023 r.

2024-02-02 00:00
Źródło: Freshplaza.com

W 2023 r. eksport bananów z Dominikany ucierpiał z powodu wysokich temperatur i szkodników, co stanowi dodatkowe wyzwanie dla producentów, którzy wciąż odbudowują się po zniszczeniach spowodowanych przez huragany, które nawiedziły kraj osiem lat temu. Według Banku Centralnego, sprzedaż zagraniczna do września ubiegłego roku wyniosła 179,7 mln dolarów, czyli o 28,6% mniej niż w trzecim kwartale ubiegłego roku.

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem