Oszczedzaj czas i pieniadze- wszystkie informacje o cenach owoców i warzyw w abonamencie Fresh-market.pl

Kup teraz abonament!

Eksport bananów z Ekwadoru do Rosji dotknięty zawieszeniem pięciu firm

2024-02-07 00:00
Źródło: Freshplaza.com

Zawieszenie eksportu bananów z pięciu ekwadorskich firm do Rosji, w następstwie sporu między dwoma krajami, ma wpływ na 25% całkowitego eksportu owoców do Rosji, głównego miejsca przeznaczenia ekwadorskich bananów. "Nie ma na świecie rynku, który byłby w stanie dostarczyć to, co jest wysyłane do Rosji, czyli około 1,4 miliona skrzynek bananów tygodniowo", mówi Richard Salazar, dyrektor wykonawczy

>

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem