Teraz oglądasz:
PL | EN | RU

Fresh-market.pl to najbardziej aktualne na rynku ceny owoców i warzyw

Kup teraz abonament!

Eksport bananów z Karaibów w Kolumbii wzrósł o 2% w 2022 r.

2023-03-02 08:00

Dla producentów bananów i handlowców w karaibskich departamentach Magdalena, Cesar i La Guajira, konieczna jest dalsza współpraca z rządem krajowym w celu ograniczenia rozprzestrzeniania się Fusarium R4T i zagrożenia zanieczyszczenia ładunku przez handlarzy narkotyków. Wstępne dane wskazują, że w 2022 roku z Kolumbii wyeksportowano około 1,83 mln ton bananów (źródło: ASBAMA),

Więcej. Przejdź do artykułu

Eurofresh-distribution.com
Eurofresh-distribution.com

Eurofresh Distribution jest międzynarodowym liderem w pisaniu tekstów o dystrybucji i sprzedaży świeżych owoców i warzyw. Od ponad 22 lat Eurofresh informuje swoich czytelników na całym świecie o najnowszych wiadomościach z tego sektora. Magazyn ma 10 000 czytelników wersji papierowej i 19 000 subskrybentów biuletynu online (kupców detalicznych, importerów i dostawców).

Eurofresh Distribution jest partnerem mediowym ponad 25 wydarzeń w branży świeżych owoców i warzyw. Eurofresh Distribution należy do francuskiej firmy Publications Agricoles, która jest także wydawcą Asiafresh Distribution, która specjalizuje się na rynku chińskim i jest publikowana w języku chińskim i angielskim.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem