Oszczedzaj czas i pieniadze- wszystkie informacje o cenach owoców i warzyw w abonamencie Fresh-market.pl

Kup teraz abonament!

Eksport bananów z Kolumbii do UE spadnie w 2023 r.

2023-11-13 00:00
Źródło: Freshplaza.com

Według Bancolombia, słabość gospodarki w Europie będzie generować pewną niepewność na kolumbijskim rynku owoców; zwłaszcza w przypadku bananów, ponieważ UE jest ich głównym celem, z 61% udziałem w 2022 roku.

W 2023 r. eksport kolumbijskich bananów do Europy spadł o 14%. Spadek ten został jednak zrekompensowany wzrostem cen i poprawą w niektórych

Europach.

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem