Teraz oglądasz:
PL | EN | RU

Fresh-market.pl to najbardziej aktualne na rynku ceny owoców i warzyw

Kup teraz abonament!

Eksport bananów z Kolumbii spadł o 2,7% w 2022 roku z powodu deszczów i wojny na Ukrainie

2023-03-15 00:00
Źródło: Freshplaza.com

Kolumbijski eksport bananów spadł o 2,7% do 108 milionów 20-kilogramowych pudełek w zeszłym roku, szef stowarzyszenia plantatorów bananów powiedział Reutersowi we wtorek, powołując się na niesprzyjającą, deszczową pogodę i trudne rynki międzynarodowe z powodu wojny na Ukrainie.

Eksport bananów wyniósł 892 mln dolarów, nieco poniżej 898 mln dolarów w 2021 roku, kiedy to andyjski kraj wyeksportował 111 mln pudełek

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem