Oszczedzaj czas i pieniadze- wszystkie informacje o cenach owoców i warzyw w abonamencie Fresh-market.pl

Kup teraz abonament!

Ekwadorski klaster bananowy domaga się uczciwych cen w obliczu presji cenowej ze strony sprzedawców detalicznych w UE

2024-02-12 00:00
Źródło: Freshplaza.com

Ekwadorski Klaster Bananowy reprezentowany przez AEBE i Acorbanec, wspierany i w towarzystwie Ministra Rolnictwa Ekwadoru, Franklina Danilo Palaciosa, oraz Jego Ekscelencji Diego Morejón Pazmiño, Ambasadora Ekwadoru w Niemczech, zjednoczył się, aby zająć się krytycznymi kwestiami, z którymi borykają się producenci bananów podczas corocznych negocjacji z detalistami z UE. Uczestniczyli oni w targach Fruit Logistica

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem