Teraz oglądasz:
PL | EN | RU

Oszczedzaj czas i pieniadze- wszystkie informacje o cenach owoców i warzyw w abonamencie Fresh-market.pl

Kup teraz abonament!

"Ekwadorski przemysł bananowy inwestuje ponad 100 milionów dolarów rocznie w bezpieczeństwo"

2023-09-07 00:00
Źródło: Freshplaza.com

Ekwadorski Klaster Bananów i Plantanów wydał oświadczenie dotyczące braku bezpieczeństwa i poprosił ludzi, aby unikali rozpowszechniania błędnych informacji na temat sektora.

Klaster przypomniał, że reprezentuje sektor, "który od 1964 r. jest wiodącym eksporterem bananów na świecie, generując 250 000 miejsc pracy i ponad 3,2 miliarda dolarów w obcej walucie. Sektor, który wytwarza nieobliczalne

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem