Oszczedzaj czas i pieniadze- wszystkie informacje o cenach owoców i warzyw w abonamencie Fresh-market.pl

Kup teraz abonament!

Ekwadorskie kobiety pracujące przy produkcji bananów zyskują silniejszą pozycję

2023-11-10 00:00
Źródło: Freshplaza.com

Kobiety pracujące w Ekwadorze, światowym liderze w produkcji i eksporcie bananów, są wzmacniane poprzez programy szkoleniowe mające na celu zapewnienie im praw i postępu w branży. Szereg międzynarodowych akredytacji i standardów, których muszą przestrzegać producenci, to nie tylko certyfikaty na ścianie, ale katalizatory pozytywnych zmian, które mają realny wpływ na siłę roboczą i

>

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem