Teraz oglądasz:
PL | EN | RU

Oszczedzaj czas i pieniadze- wszystkie informacje o cenach owoców i warzyw w abonamencie Fresh-market.pl

Kup teraz abonament!

Grecka policja przechwytuje 105 kilogramów kokainy ukrytej w transporcie bananów

2023-05-10 00:00
Źródło: Freshplaza.com

We wtorek greckie władze aresztowały 10 osób, które były podejrzane o przemyt narkotyków z Ameryki Południowej do Europy. Przechwycono około 105 kilogramów kokainy. Aresztowania dokonane w koordynacji z amerykańską agencją ds. zwalczania narkotyków miały miejsce w portowym mieście Saloniki w północnej Grecji. Kokaina była ukryta w przesyłce bananów z Ekwadoru, która kierowana była do

.

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem