Teraz oglądasz:
PL | EN | RU

Fresh-market.pl to najbardziej aktualne na rynku ceny owoców i warzyw

Kup teraz abonament!

Import bananów z Indii przez Iran wzrósł w imponującym stopniu w okresie od roku budżetowego 2014 do roku budżetowego 2022

2023-02-28 00:00
Źródło: Freshplaza.com

W ciągu ostatnich dziewięciu lat import bananów z Indii wzrósł z zaledwie 30 mln Rs w roku budżetowym 2014 do 4,07 mld Rs w roku budżetowym 2012. Około 34 procent bananów eksportowanych przez Indie trafia do Iranu. W FY2020 Iran przejął tę pozycję od ZEA. Do FY2020 ZEA były największym importerem indyjskich bananów.

Gdy Iran znalazł się w środku kryzysu geopolitycznego i sankcji, Indie

.

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem