Oszczedzaj czas i pieniadze- wszystkie informacje o cenach owoców i warzyw w abonamencie Fresh-market.pl

Kup teraz abonament!

Kanadyjscy konsumenci coraz częściej kupują banany Fairtrade

2024-02-01 00:00
Źródło: Freshplaza.com

W ciągu ostatnich sześciu lat ilość bananów Fairtrade wzrosła o 466 procent w Kanadzie i 15 procent w Stanach Zjednoczonych. "Obecnie szacujemy, że jeden na trzy organiczne banany w Kanadzie pochodzi ze Sprawiedliwego Handlu, podczas gdy całkowity udział w rynku Fairtrade konwencjonalnych i organicznych łącznie szacuje się na nieco ponad cztery procent" - mówi Rob Desson z Fairtrade America i Fairtrade Canada.

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem