Oszczedzaj czas i pieniadze- wszystkie informacje o cenach owoców i warzyw w abonamencie Fresh-market.pl

Kup teraz abonament!

Korea chce inwestować w eksport kambodżańskich produktów rolnych

2024-01-30 00:00
Źródło: Freshplaza.com

Koreańskie Stowarzyszenie Seniorów w Kambodży (KSCAC) i jego południowokoreańscy partnerzy szukają możliwości inwestycyjnych w siedem kambodżańskich produktów rolnych przeznaczonych na eksport do Korei i Chin.

Zakładane uprawy obejmują suszoną paprykę i mango, chipsy bananowe, olej sezamowy, produkty akwakultury oraz przetwórstwo kapoków i drzew kauczukowych.

W komunikacie prasowym z 28 stycznia br.

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem