Oszczedzaj czas i pieniadze- wszystkie informacje o cenach owoców i warzyw w abonamencie Fresh-market.pl

Kup teraz abonament!

Lekarstwo TikTok Doctor na zgagę obejmuje skromnego banana, pokarm o niskiej kwasowości

2024-02-07 00:00
Źródło: Freshplaza.com

Dr Joseph Salhab, gastroenterolog i specjalista od refluksu żołądkowego z ponad 740 000 obserwujących na TikTok, ujawnił niemedyczne lekarstwo na zgagę: zjedzenie banana. Odkrył tę metodę po tym, jak doświadczył silnej zgagi po pikantnym posiłku i nie znalazł ulgi w lekach dostępnych bez recepty. Banany, ze swoją niską kwasowością i wysokimi właściwościami alkalicznymi, mogą łagodzić podrażnienia

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem