Oszczedzaj czas i pieniadze- wszystkie informacje o cenach owoców i warzyw w abonamencie Fresh-market.pl

Kup teraz abonament!

Małpa wchodzi do supermarketu i kradnie banana

2024-02-02 00:00
Źródło: Freshplaza.com

Małpa pająk w Kostaryce trafiła na pierwsze strony gazet po tym, jak film przedstawiający ją wyrywającą banana ze sklepu w La Cruz, Guanacaste, stał się wirusowy. Ten incydent w Parku Narodowym Corcovado podkreśla kwestię interakcji między dzikimi zwierzętami a ludźmi. Lokalne władze, w szczególności Guanacaste Conservation Area (ACG), zajmują się tą kwestią, zachęcając mieszkańców do niedokarmiania dzikich zwierząt, powołując się na zagrożenia, takie jak choroby.

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem