Oszczedzaj czas i pieniadze- wszystkie informacje o cenach owoców i warzyw w abonamencie Fresh-market.pl

Kup teraz abonament!

Minimalna cena wsparcia na 2024 r. za skrzynkę bananów w Ekwadorze wynosi 6,85 USD

2023-11-07 00:00
Źródło: Freshplaza.com

Nowa minimalna cena wsparcia na 2024 r. za skrzynkę bananów została wczoraj ustalona w Ekwadorze na poziomie 6,85 USD między producentami a eksporterami. Nastąpiło to po dwóch poprzednich rundach negocjacji, w których nie udało się osiągnąć porozumienia, podczas gdy producenci nie są zadowoleni, eksporterzy mieli nadzieję, że nie wzrosną z tegorocznej ceny 6,50 USD, ale trzeba było znaleźć wspólną płaszczyznę.

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem